Prisijungimo vardas:   Slaptažodis:         Prisiminti mane  

Naujienų prenumerata

El. paštas:


Kaunas


Artimiausi 2018 m. LAR organizuojami auditorių kvalifikacijos kėlimo kursai Kaune neįvyks balandžio 11 d., kadangi nesusidarė dalyvių grupė.

Kursai vyks BLC verslo lyderių centre, adresu K. Donelaičio g. 62, Kaunas.

Informuojame, kad į 2018 m. balandžio 11 d.  Kaune vyksiančius LAR organizuojamus auditorių kvalifikacijos kėlimo kursus registracija jau paleista.

Darbotvarkė 8 ak. val. kursų trukmės
Darbotvarkė 4 ak. val. kursų trukmės, kai pradžia nuo 9 val.
Darbotvarkė 4 ak. val. kursų trukmės, kai pradžia nuo 13.15 val.

2018 m. balandžio 11 d.

Mokymų data
(laikas)
I dalis 
II dalis
Mokymosi pobūdisTemos pavadinimasMokymų trukmė / val.DėstytojasMokymų kaina / Eur
III
 2018-04-11
NEĮVYKS
 IIPraktinis taikymas
Pridėtinės vertės mokestis: svarbiausi klausimai, aktualių situacijų analizė 

  8Neringa 
Samuilovienė
 


LAR prezidiumas 2014 m. balandžio 14 d. posėdžio Nr. 7 metu priėmė nutarimą atsisakyti kvalifikacijos kėlimo kursų medžiagos spausdinimo, suteikiant galimybę kursų dalyviams gauti medžiagą elektroninėmis priemonėmis. 

2018 m. vasario 26 d. Prezidiumas patvirtino Lietuvos auditorių rūmų narių profesinės kvalifikacijos kėlimo tvarkos aprašą (suderinta su AVNT)

ATKREIPIAME DĖMĖSĮ
:
Auditorius per 2016-2018 metus privalo išklausyti ne mažiau kaip 120 akademinių valandų auditorių kursų, iš kurių ne mažiau kaip 48 akademines valandas (40 proc. visų akademinių valandų) privaloma išklausyti iš LAR narių kvalifikacijos kėlimo programos I dalies.

Iki pasimatymo Kaune!
_____________________________________________________________________________

Registracija į auditorių kvalifikacijos kėlimo kursus vyks prisijungus prie LAR interneto svetainės su prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Primename, kad kiekvienas auditorius į kursus turi registruotis individualiai, su savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu.
Registracija: pasirinkti skirtuką „AUDITORIAMS/AUDITO ĮMONĖMS“ ir pasirinkti meniu punktą „Kvalifikacijos kėlimas“ ir punktą „Registracija į kvalifikacijos kėlimo kursus“. Sėkmingai baigus registraciją sistema suformuoja sąskaitą išankstiniam apmokėjimui. Meniu punkte "Pasirinktos temos" galite bet kada matyti temas, į kurias esate užsiregistravę ir koreguoti registraciją į kursus, o meniu punkte "Išklausytos temos" rasite informaciją apie išklausytas valandas ne tik einamaisiais, bet ir ankstesniais metais.

____________________________________________________________________________________________________
Informacija atnaujinta 2018-04-06
 
 
Copyright © 2009 LIETUVOS AUDITORIŲ RŪMAI.
Visos teisės saugomos.