konferencija_2023_09_08.png
Vieta: viešbutis „Gabija“ – Vytauto g. 40, Palanga. 

Laikas: nuo 10 val. (registracijos pradžia – 9 val.)     

Konferencijoje kviečiami dalyvauti: auditoriai, auditorių padėjėjai ir audito įmonių darbuotojai.   

 
2023 m. birželio 8 d. vykusiame Prezidiumo posėdyje buvo nutarta dalyvaujantiems 2023 m. rugsėjo 8 d. LAR vasaros konferencijoje įskaityti 6 ak. val. į 2023 m. auditorių kursų valandų skaičių (I dalis).     
 
Dalyvavimą kviečiame tęsti vakarinėje konferencijos dalyje, kuri vyks viešbučio „Gabija“ restorane (Vytauto g. 40, Palanga). Vakarinėje konferencijos dalyje kviečiami dalyvauti auditoriai, auditorių padėjėjai, audito įmonių darbuotojai, jų artimieji, draugai ir pažįstami.   

Konferencijos kainos: ·  dalyvio mokestis (dalyvaujant tik konferencijoje) – 121,00 € su PVM; ·  dalyvio mokestis (dalyvaujant tik vakarinėje konferencijos dalyje) – 121,00 € su PVM; ·  dalyvio mokestis (dalyvaujant ir konferencijoje, ir vakarinėje konferencijos dalyje) – 181,50 € su PVM.   

Apmokėjimas už konferenciją Mokestis už konferenciją turi būti pervestas į LAR sąskaitas ne vėliau kaip iki 2023 m. rugpjūčio 25 d. Dalyvis, sumokėjęs mokestį ir nusprendęs nedalyvauti konferencijoje, apie tai privalo raštu informuoti LAR ne vėliau kaip iki rugsėjo 1 d. Šiuo atveju dalyvio sumokėtas mokestis už konferenciją bus grąžintas. Nurodytu laiku nepranešus ir neatvykus į konferenciją, grąžinama 50 (penkiasdešimt) procentų sumokėtos sumos.        
 
Apgyvendinimas Dėl apgyvendinimo prašome kreiptis į viešbučio „Gabija“ registratūrą nurodydami, kad esate šio renginio dalyviai. Kitos nakvynės Palangoje galimybės: http://www.priejuros.lt; http://www.booking.com.   

Registracija Norėdami užsiregistruoti į konferenciją, interneto svetainėje www.lar.lt įveskite savo prisijungimo vardą ir slaptažodį. Prisijungę, registruokitės čia arba www.lar.lt puslapyje meniu punkte „Auditoriams / audito įmonėms“ → „Kvalifikacijos kėlimas“ → „Registracija į kvalifikacijos kėlimo kursus“ → „Konferencijos“ → „Skaitmeninė transformacija ir inovacijos bei jų įtaka audito proceso efektyvumui“.     
 
Atkreipiame dėmesį, kad 2023 m. rugsėjo 1 d. yra paskutinė registracijos ir registracijos tikslinimo diena.