Prisijungimo vardas:   Slaptažodis:         Prisiminti mane  

Palanga


 
Informuojame, kad šiuo metu nevyksta registracija į 2021 m. Palangoje vyksiančius LAR organizuojamus auditorių kvalifikacijos kėlimo kursus.
 
 2021 m. rugsėjo mėn.
 
Kursų dataI ar II dalisKursų temaKursų trukmėLektoriusVieta, kur kursai vyks
 2021-09-08
trečiadienis 9:00-16:30
 I 1-ojo TKKS „Audito įmonių, atliekančių finansinių ataskaitų auditą ir peržiūrą bei vykdančių kitas užtikrinimo ir susijusių paslaugų užduotis, kokybės kontrolė“ aktualūs bei artimiausiu metu įsigaliosiantys pasikeitimai 8 auditorė
Vaida Kačergienė
 viešbutis "Gabija",
Vytauto g. 40, Palanga
2021-09-09
ketvirtadienis 9:00-16:30
 IUžtikrinimo užduočių ir susijusių paslaugų standartai. Reikšmingumas ir profesinis skepticizmas auditorius 
Romanas Skrebnevskis 
 viešbutis "Gabija",
Vytauto g. 40, Palanga
      
 
 
LAR prezidiumas 2014 m. balandžio 14 d. posėdyje Nr. 7 nutarė atsisakyti kvalifikacijos kėlimo kursų medžiagos spausdinimo, suteikiant galimybę kursų dalyviams gauti medžiagą elektroninėmis priemonėmis.

Lietuvos auditorių rūmų narių profesinės kvalifikacijos kėlimo tvarkos aprašas

ATKREIPIAME DĖMĖSĮ
:
Auditorius per 2019-2021 metus privalo išklausyti ne mažiau kaip 120 akademinių valandų auditorių kursų, iš kurių ne mažiau kaip 48 akademines valandas (40 proc. visų akademinių valandų) privaloma išklausyti iš programų I dalyje išvardintų programų.


Iki malonaus pasimatymo Palangoje!
_____________________________________________________________________________

Registracija į auditorių kvalifikacijos kėlimo kursus vyks prisijungus prie LAR interneto svetainės su prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Primename, kad kiekvienas auditorius į kursus turi registruotis individualiai, su savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu.
Registracija: pasirinkti skirtuką „AUDITORIAMS/AUDITO ĮMONĖMS“ ir pasirinkti meniu punktą „Kvalifikacijos kėlimas“ ir punktą „Registracija į kvalifikacijos kėlimo kursus“. Sėkmingai baigus registraciją sistema suformuoja sąskaitą išankstiniam apmokėjimui. Meniu punkte "Pasirinktos temos" galite bet kada matyti temas, į kurias esate užsiregistravę ir koreguoti registraciją į kursus, o meniu punkte "Išklausytos temos" rasite informaciją apie išklausytas valandas ne tik einamaisiais, bet ir ankstesniais metais.
____________________________________________________________________________________________________
Informacija atnaujinta 2021-07-22Visuotinis LAR narių susirinkimas
2021 m. gruodžio 10 d.
10 val. viešbutyje „Vilnius Grand Resort“

 
 
Copyright © 2009 LIETUVOS AUDITORIŲ RŪMAI.
Visos teisės saugomos.