Prisijungimo vardas:   Slaptažodis:         Prisiminti mane  

Egzaminai


Apmokėjimas už bendrojo egzamino užskaitymą

Mokestis už bendrąjį egzaminą yra mokamas ir užskaičius bendrąjį egzaminą. Mokestis yra toks pats kaip ir už laikomą bendrąjį egzaminą t. y. yra 1 (vienos) minimaliosios mėnesinės algos, patvirtintos Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu, dydžio. Jei tais pačiais kalendoriniais metais asmuo laiko bendrąjį egzaminą ir šiam asmeniui viena ar kelios bendrojo egzamino dalys buvo užskaitytos, antrą kartą mokesčio mokėti nereikia. Jeigu užskaitomas visas arba nors viena bendrojo egzamino sritis, kandidatas privalo sumokėti mokestį į Lietuvos auditorių rūmų (į/k 125262221) a.s. Nr. LT03 7044 0600 0143 2346, AB SEB banke per dešimt darbo dienų nuo pranešimo apie užskaitymą gavimo.

Apmokėjimas už kvalifikacinius auditoriaus egzaminus


Mokestis už kiekvieną kvalifikacinį auditoriaus egzaminą yra 1 (vienos) minimaliosios mėnesinės algos, patvirtintos Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu, dydžio, dydžio. Mokestis už egzaminus turi būti pervedamas ir įskaitomas į Lietuvos auditorių rūmų (į/k 125262221) a.s. Nr. LT03 7044 0600 0143 2346, AB SEB banke ne vėliau kaip prieš dešimt darbo dienų iki atitinkamo egzamino dienos. Jeigu asmuo laiku nesumoka nurodytos mokesčio sumos, laikyti egzamino jam neleidžiama.
Asmuo, sumokėjąs mokestį ir nusprendęs atitinkamo egzamino nelaikyti, apie tai privalo informuoti LAR raštu ne vėliau kaip prieš penkias darbo dienas iki egzamino. Šiuo atveju sumokėtas mokestis už egzaminą asmens prašymu įskaitomas kitam egzaminui arba grąžinamas. Nurodytu laiku nepranešus ir neatvykus į egzaminą, grąžinama 50 (penkiasdešimt) procentų sumokėtos sumos.
Už kiekvieną perlaikomą egzaminą mokama 1 (vienos) minimaliosios mėnesinės algos, patvirtintos Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu, dydžio, dydžio nurodyta mokesčio suma. 


____________________________________________________________________________________________________
Informacija atnaujinta 2020-01-28

LAR vasaros konferencija 2020 m. birželio 19 d.
Visuotinis LAR narių susirinkimas
2020 m. gruodžio 18 d.

 
 
Copyright © 2009 LIETUVOS AUDITORIŲ RŪMAI.
Visos teisės saugomos.