Prisijungimo vardas:   Slaptažodis:         Prisiminti mane  

Apie projektą

Apie projektą


2013 m. liepos 25 d. Lietuvos auditorių rūmai (toliau - LAR) pasirašė projekto „Audito įmonių darbuotojų kvalifikacijos kėlimas siekiant profesinio efektyvumo ir konkurencingumo“ finansavimo ir administravimo sutartį.

Pagal šią sutartį projektas bus įgyvendinamas daugiau nei 2 metus, t. y. nuo 2013 m. rugpjūčio 1 d. iki 2015 m. spalio 25 d.

Projekto vertė – 1 093 205,22 Eur, iš jų 765 243,57 Eur sudarys Europos Sąjungos parama, LAR  ir projekto partneriai, kurių projekte yra 92, skirs 327 961,65 Eur. Šiuo metu tai didžiausias žmogiškųjų išteklių plėtros projektas.

Projekto tikslas - kelti audito įmonių darbuotojų ir vadovų kvalifikaciją, tobulinti žinias ir gebėjimus, didinti darbuotojų gebėjimus prisitaikyti prie audito įmonių reikmių ir darbo rinkos bei audito sistemos pokyčių.

Pagrindinė projekto veikla - mokymai, suteikiantys ir tobulinantys darbuotojų bei vadovų kvalifikaciją, specializuotas profesines žinias ir įgūdžius bei bendruosius įgūdžius. 100 audito įmonių vadovų ir darbuotojų kels savo kvalifikaciją mokymuose „Susijusios paslaugos“ Londone, 31 projekto dalyvis turės galimybę dalyvauti licencijuotų ir atestuotų apskaitininkų asociacijos – ACCA – mokymuose, apie 400 darbuotojų dalyvaus specializuotuose profesiniuose mokymuose audito, apskaitos, mokesčių, informacinių technologijų srityse bei tobulins savo verslo planavimo ir organizavimo bei vadybinius įgūdžius. 145 projekto dalyviai projekto metu mokysis verslo anglų kalbos.

Informacija apie projekto valdymą ir projekto partnerių pasirinkimą:
Pareiškėjo partnerių pasirinkimą lėmė jų priklausymas LAR bei sėkminga patirtis anksčiau įgyvendinant analogišką projektą. Įmonės-projekto partnerės siekia nuolat tobulėti, ir pagal asociacijos atliktą mokymosi poreikio tyrimą turi aiškiai išreikštą mokymosi ir kompetencijos kėlimo poreikį visuose lygiuose, ypač dėl nuolat besikeičiančių teisės aktų, tiesiogiai susijusių su audito įmonių vykdoma veikla bei teikiamomis paslaugomis. Projekto koordinavimą vykdys LAR administracija bei partnerių įmonių darbuotojai, taip pat esant poreikiui dalis projekto valdymo bei administravimo paslaugų bus perkama. Projekto priežiūros funkciją atliks LAR ir projekto partnerių suformuota projekto valdymo grupė, siekiant užtikrinti sėkmingą projekto valdymą, stebint ir prižiūrint projekto eigą, įvertinant projekto rezultatus ir skatinant jų sklaidą. 

Projekto tęstinumas:
Pasibaigus projektui, LAR ieškos naujų alternatyvių būdų kaip pritraukti reikiamą kapitalo kiekį kvalifikacijos kėlimui. Tolimesnių mokymų poreikį asociacija bei partneriai patenkins naudodamiesi vidiniais resursais, kurių atsiras įgyvendinus projektą, o tai savo ruožtu teigiamai turėtų atsiliepti įmonių konkurencingumui ir finansiniam pajėgumui užtikrinti darbuotojų kvalifikaciją bei mokymąsi. 

Didžioji dalis mokymų tobulins darbuotojų profesines žinias, kurios po projekto bus pritaikomos tiesioginiame darbe. Rizika dėl įgytų įgūdžių išlaikymo, esant natūraliai darbuotojų kaitai įmonėje, yra minimali, nes mokymuose dalyvauja įvairių lygių specialistai. Taigi ir naujiems darbuotojams bus sudaromos galimybės visais lygiais perimti seniau dirbančiųjų patirtį, sukauptą mokymų metu. Asociacijos nariams bus prieinama įvykusių mokymų medžiaga, kuri bus kaupiama viso projekto laikotarpiu.
 
Visa informacija apie projekto metu vykdomus specializuotus profesinius mokymus (audito, apskaitos, mokesčių, informacinių technologijų srityse) ir verslo planavimo ir organizavimo mokymus skelbiama interneto svetainėje www.larmokymai.lt. Šioje svetainėje projekto dalyviai gali gauti visą informaciją apie planuojamus mokymus, lektorius, mokymų programas, bei registruotis į seminarus.

Visa informacija apie projekto metu vykdomus ACCA mokymus skelbiama interneto svetainėje www.pwc.com/lt/lt. Šioje svetainėje projekto dalyviai gali gauti informaciją apie planuojamą ACCA kursų tvarkaraštį ir registruotis į kursus.
 
soc fondas.png
____________________________________________________________________________________________________
Informacija atnaujinta 2015-04-07 
 
Copyright © 2009 LIETUVOS AUDITORIŲ RŪMAI.
Visos teisės saugomos.