Prisijungimo vardas:   Slaptažodis:         Prisiminti mane  

2008 metų kasmetinė LAR narių konferencija


2008 m. birželio 6-7 d. Druskininkuose, viešbutyje „SPA Vilnius“ organizuojama kasmetinė LAR narių konferencija tema „Mažų ir vidutinių įmonių audito atlikimas ir kokybės užtikrinimas“. Konferencijoje kviečiami dalyvauti svečiai iš Europos buhalterių federacijos (FEE) bei kitų šalių profesinių organizacijų: Estijos auditorių valdybos, Latvijos auditorių asociacijos bei Lenkijos auditorių rūmų. 
          Auditoriai Rasa Radzevičienė ir Jonas Akelis pristatys temą "Mažų ir vidutinių įmonių auditas remiantis Tarptautinių audito standartų taikymo mažų ir vidutinių įmonių auditams vadovu". Šis vadovas yra vienas pirmųjų padėsiantis mažoms ir vidutinėms praktikoms bei kitiems mažų ir vidutinių įmonių auditoriams taikyti Tarptautinius audito standartus (TSA) audituojant mažas ir vidutines įmones.
          Kaip ir kasmet, pirmos dienos vakarą skirsime pasilinksminimui nuotaikingame šventiniame vakarėlyje, kuriame magijos teatro "Di Archi" pasirodymas, vaišės, gėrimai, siurprizai ir šauni muzika, kuri neleis nuobodžiauti net labiausiai po įtempto audito sezono pavargusiems auditoriams bei jų šeimų nariams. Šventinis vakaras taip pat bus organizuojamas viešbutyje „SPA Vilnius“.
          Antrą dieną, po diskusijų aktualiu visiems auditoriams LR audito įstatymo pakeitimo įstatymo klausimu auditorius ir jų šeimos narius pakviesime į nepamirštamą kelionę laivu Nemuno upe į Liškiavos vienuolyną, kurio istorija užsimezgė 1694 metais, kai Vladislovas Jurgis Kosyla Liškiavos turtus užrašė Seinų dominikonams su sąlyga, kad šie įkurtų vienuolyną ir pastatytų naują mūrinę bažnyčią. Iš Liškiavos vienuolyno autobusu persikelsime į kitus laikus ir aplankysime Grūto parką – unikalią sovietinių reliktų ekspoziciją, kur eksponuojami 46-ių autorių 86 darbai.
          Konferencijos darbotvarkė.
          Auditoriams, dalyvaujantiems konferencijoje, 2008 m. užskaitomos 12 auditorių kvalifikacijos kėlimo kursų valandų (iš privalomų valandų skaičiaus), o auditoriaus padėjėjams – 12 auditoriaus padėjėjų mokymo valandų.
          Jūsų patogumui viešbutis „SPA Vilnius“ Lietuvos auditorių rūmų organizuojamos konferencijos dalyviams pateikia ypatingą pasiūlymą.
          Kitos apsistojimo Druskininkuose galimybės http://info.druskininkai.lt/viesbuciai/
          Apsigyvenimu rekomenduojame pasirūpinti iš anksto, nes vasaros metu Druskininkų viešbučiai būna pilnutėliai.

Vyksta registracija į konferenciją. Užsiregistruoti galite meniu punkte "Registracija į mokymus ir kursus". Primename, kad kiekvienas auditorius ir auditoriaus padėjėjas registruotis į konferenciją ir visus kitus mokymus turi individualiai, su jam asmeniškai suteiktu vartotojo vardu ir slaptažodžiu.
Birželio 3 d. - paskutinė registracijos į LAR narių konferenciją ir registracijos tikslinimo diena. Po birželio 3 d. jokie registracijos pakeitimai nebus galimi.

Atkreipiame visų dėmesį, kad vietų skaičius laive yra ribotas.Visuotinis LAR narių susirinkimas
2021 m. gruodžio 10 d.
10 val. viešbutyje „Vilnius Grand Resort“

 
 
Copyright © 2009 LIETUVOS AUDITORIŲ RŪMAI.
Visos teisės saugomos.