E-dok
 
E-dok - tai Estijos auditorių rūmų sukurta ir platinama audito dokumentų informacinė sistema.
 
E-dok šiuo metu galima naudoti estų, rusų ir anglų kalbomis. Taip pat yra galimybė nemokamai išbandyti programos demonstracinę versiją, kurią galite gauti susisiekę su Estijos auditorių rūmų atstovais.
 
Kaip pristato programos kūrėjai, E-dok – tai naujas dokumentų ir projektų valdymo įrankis, sukurtas auditorių auditoriams. Programoje E‑dok kūrėjai nesiūlo naujos audito atlikimo metodologijos, tačiau programa sukurta taip, kad padėtų auditoriui, atliekančiam auditą, eiti tarptautinių audito standartų (toliau – TAS) (ir kitų atitinkamų standartų) sukurtu metodologiniu keliu, laikantis TAS išdėstytų reikalavimų. Nepaisant to, E-dok leidžia pačiam auditoriui nustatyti konkretų požiūrį į audito atlikimą. Programos funkcionalumas leidžia patyrusiam vartotojui ne tik vykdyti auditą pagal galiojančius reikalavimus, bet ir sutaupyti laiko, naudojant parengtus dokumentų šablonus ir informaciją iš ankstesnių auditų. E-dok gali būti naudojama tiek online rėžimu (nereikia įdiegti į kompiuterį), tiek kompiuteryje, taip pat galima lengvai sinchronizuoti abu būdus.
 
Programos kainos priklauso nuo programos naudojimo apimčių ir jas galima peržiūrėti čia.
 
Susidomėjusių ir norinčių išbandyti arba įsigyti E-dok, prašome tiesiogiai susisiekti su Estijos auditorių rūmų atstovais:
  • Märt-Martin Arengu (prezidentas)
tel. +372 513 8418, el. paštas mart-martin.arengu@audiitorkogu.ee.
  • Sergei Tšistjakon (direktorius)
tel. +372 506 5581, el. paštas sergei.tsistjakov@audiitorkogu.ee