Lietuvos auditorių rūmų vasaros konferencija

  Pokyčiai auditoriaus profesijoje

2016 m. birželio 10 d.
Palanga
  

Vieta: viešbutis „Gabija“ – Vytauto g. 40, Palanga.
Laikas: nuo 10  val. (registracijos pradžia – 9 val.) 
 
Preliminari konferencijos darbotvarkė  

Konferencijos pranešimai

Siūlomas diskusijų temas prašome pateikti registracijos į konferenciją metu – konferencijoje bus skirtas laikas auditoriams aktualiausiems klausimams aptarti ir jais diskutuoti.
 

2016 m. LAR vasaros konferencijos dalyviai ir jų pristatomos temos:
-   LR finansų ministerijos atstovas – naujasis LR audito įstatymas;
-   Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybos prie LRFM atstovas – išplėstinė auditoriaus išvada VIĮ audite;
-   teisines paslaugas teikiantys specialistai – elektroniniai dokumentai auditoriaus darbe, naujasis darbo kodeksas ir auditoriaus atsakomybė.  

Konferencijos pramogos


Po pietų konferencijos (linksmosios dalies) dalyviai keliaus laivu Klaipėda-Juodkrantė-Klaipėda. Plaukiant vyks diskusija auditoriams aktualiomis temomis, bus tiekiamos vaišės, skiriamas laikas pabendrauti su kolegomis ir suteikiama galimybė persikūnyti į detektyvus dalyvaujant detektyviniame žaidime.  

Konferencijos dalyviai iš Palangos į Klaipėdą ir atgal vyks užsakytu autobusu nuo viešbučio „Gabija“ (Vytauto g. 40, Palanga).  

Sugrįžus iš Klaipėdos į Palangą, vakaras bus pratęstas viešbutyje „Gabija“ (Vytauto g. 40, Palanga) vaišinantis firminiais viešbučio „Gabija“ ledais.  

Linksmojoje konferencijos dalyje kviečiami dalyvauti ir auditorių ar auditorių padėjėjų artimieji, draugai ir pažįstami.

Atkreipiame dėmesį, kad 2016 m. balandžio 25 d. Prezidiumo posėdyje buvo nutarta auditoriams, dalyvavusiems LAR vasaros konferencijoje „Pokyčiai auditoriaus profesijoje“, įskaityti 4 ak. val. į 2016 m. auditorių kursų valandų skaičių (I dalis)

Konferencijos kainos:
·  Konferencijos oficialiosios dalies dalyvio mokestis – 50 € plius PVM (60,50 €);
·  Konferencijos linksmosios dalies dalyvio mokestis – 75 € plius PVM (90,75 €);
·  Konferencijos oficialiosios ir linksmosios dalių dalyvio mokestis – 115 € plius PVM (139,15 €);
·  Konferencijos linksmosios dalies dalyvio iki 18 metų (dalyvių vaikams) mokestis – 37,50 € plius PVM (43,38 €).

Apmokėjimas už konferenciją


Mokestis už konferenciją turi būti pervestas į LAR sąskaitas ne vėliau kaip iki 2016 m. birželio 6 d. Dalyvis, sumokėjęs mokestį ir nusprendęs nedalyvauti konferencijoje, apie tai privalo raštu informuoti LAR ne vėliau kaip iki birželio 8 d. Šiuo atveju dalyvio sumokėtas mokestis už konferenciją bus grąžintas. Nurodytu laiku nepranešus ir neatvykus į konferenciją, grąžinama 50 (penkiasdešimt) procentų sumokėtos sumos.  

Apgyvendinimas


Viešbutis „Gabija“ LAR konferencijos dalyviams siūlo ypatingas apgyvendinimo kainas:
·         standartinis vienvietis kambarys – 68 € / 1 naktį;
·         standartinis dvivietis kambarys – 74 € / 1 naktį.  

Dėl nakvynės viešbutyje „Gabija“ kreiptis į Nastasią Žutautaitę iki 2016 m. gegužės 27 d. mob. tel. +37 656 18676 arba el. paštu Nastasia.Zutautaite@gabija.lt.  

Kitos nakvynės Palangoje galimybės: http://www.priejuros.lt; http://www.booking.com.

Registracija

Norėdami užsiregistruoti į LAR vasaros konferenciją, interneto svetainėje www.lar.lt įveskite savo prisijungimo vardą ir slaptažodį. Prisijungę registruokitės adresu https://lar.lt/www/new/reg/index.php?action=reg&grupe=konf&id=12 arba www.lar.lt, meniu punkte „Auditoriams/audito įmonėms“ → „Kvalifikacijos kėlimas“ → „Registracija į kvalifikacijos kėlimo kursus“ → „Konferencijos“ → „Pokyčiai auditoriaus profesijoje“.

Atkreipiame dėmesį, kad 2016 m. birželio 6 d. yra paskutinė registracijos ir registracijos tikslinimo diena.