Prisijungimo vardas:   Slaptažodis:         Prisiminti mane  

2016 m. pardavinėjamos egzaminų užduotys


LAR prezidiumas 2017 m. sausio 12 d. vykusiame LAR prezidiumo posėdyje nutarė pardavinėti 2016 m. kvalifikacinių atestuoto auditoriaus teisės, apskaitos ir mokesčių egzaminų užduotis, išskyrus tas, dėl kurių buvo pateiktos apeliacijos ar gauta Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybos prie LR finansų ministerijos pastabų, ar buvo išsakę Ekspertų ir vertintojų komisija pastebėjimus, nustatant kiekvieno egzamino užduočių kainą po 58 Eur plius PVM ir nepardavinėti 2016 m. kvalifikacinio auditoriaus bendrojo ir audito egzaminų užduočių.

Pageidaujantys įsigyti pardavinėjamas 2016 m. kvalifikacinių atestuoto auditoriaus egzaminų užduotis, prašome elektroniniu laišku kreiptis į Mokymų organizavimo specialistę I. Norkevičienę el.paštu inga.norkeviciene@lar.lt.

Laiške prašome nurodyti:

1. Kurio(-ių) 201X m. egzamino (-ų) užduotis pageidaujate nusipirkti;
2. Kam išrašyti PVM sąskaitą faktūrą:
  • Fizinio ar juridinio asmens pavadinimas
  • Fizinio asmens kodas ar juridinio įmonės kodas
  • Jei PVM mokėtojas PVM kodas
  • Adresas
3. Kontaktinis telefonas ir kokiu el. paštu siųsti išrašytą PVM sąskaita faktūra.

Jūsų perkamos 201X m. egzaminų užduotys Jums bus išsiųstos elektroniniu paštu, kai bus apmokėta Jums išrašyta PVM sąskaita faktūra už perkamas 201X m. egzaminų užduotis.

____________________________________________________________________________________________________
Informacija atnaujinta 2017-03-052020 m. visuotinis LAR narių susirinkimas perkeliamas iš 2020 m. gruodžio 18 d. Susirinkimas bus sušauktas per 45 kalendorines dienas po LR Vyriausybės draudimo organizuoti masinius renginius, kuriuose dalyvauja iki 350 asmenų, panaikinimo

 
 
Copyright © 2009 LIETUVOS AUDITORIŲ RŪMAI.
Visos teisės saugomos.