Prisijungimo vardas:   Slaptažodis:         Prisiminti mane  

Nuotoliniai mokymai / Tiesioginė transliacijaInformuojame, kad šiuo metu vyksta registracija į 2021 m. LAR organizuojamus auditorių kvalifikacijos kėlimo kursus, vykdomus tiesioginės transliacijos internetu būdu:
 
2021 m. sausio mėn.

Kursų dataI ar II dalisKursų temaKursų trukmėLektoriusVieta, kur kursai vyks
2021-01-25
pirmadienis
13:00-16:15
 IIKuo mokestinis tyrimas skiriasi nuo mokestinio patikrinimo 4Jurga VaitkienėTiesioginė transliacija internetu

2021 m. balandžio mėn.

Kursų dataI ar II dalisKursų temaKursų trukmėLektoriusVieta, kur kursai vyks
2021-04-01
ketvirtadienis
9:00-12:15
 IReguliuojamosios veiklos ataskaitų patikros techninės užduoties taikymo klausimai 4Tomas Kairys ir Rapolas StriūkasTiesioginė transliacija internetu

 
 


ATKREIPIAME DĖMESĮ:
Auditorius per 2019-2021 metus privalo išklausyti ne mažiau kaip 120 akademinių valandų auditorių kursų, iš kurių ne mažiau kaip 48 akademines valandas (40 proc. visų akademinių valandų) privaloma išklausyti iš LAR narių kvalifikacijos kėlimo programos I dalies.


Apie tiesioginę transliaciją: dalyviui bus suteikiama galimybė realiu laiku dalyvauti kursuose, matyti perteikiamą lektorių ir jų naudojamos medžiagos vaizdą, užduoti klausimus raštu bei žodžiu. Dalyviams bus suteikta galimybė dalyvauti bandomajame pokalbyje, kurio metu jie susipažins su pagrindinėmis naudojamos programos funkcijomis. Tiesioginėms transliacijoms naudojama ZOOM programa.

Techniniai reikalavimai dalyviams: interneto prieiga, kompiuteris ar telefonas su mikrofonu (būtina, rekomenduojame naudoti ausines su mikrofonu) ir video kamera (rekomenduojama).
 
Artimiausi tiesioginės transliacijos išbandymai (ZOOM):
(pagal dalyvių pageidavimą, kreiptis tel. +370 609 11952, katazyna.cetyrkovska@lar.lt)

_____________________________________________________________________________

Registracija į auditorių kvalifikacijos kėlimo kursus vyks prisijungus prie LAR interneto svetainės su prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Primename, kad kiekvienas auditorius į kursus turi registruotis individualiai, su savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu. 
Registracija: pasirinkti skirtuką „AUDITORIAMS/AUDITO ĮMONĖMS“ ir pasirinkti meniu punktą „Kvalifikacijos kėlimas“ ir punktą „Registracija į kvalifikacijos kėlimo kursus“. Sėkmingai baigus registraciją sistema suformuoja sąskaitą išankstiniam apmokėjimui. Meniu punkte "Pasirinktos temos" galite bet kada matyti temas, į kurias esate užsiregistravę ir koreguoti registraciją į kursus, o meniu punkte "Išklausytos temos" rasite informaciją apie išklausytas valandas ne tik einamaisiais, bet ir ankstesniais metais. 

____________________________________________________________________________________________________
Informacija atnaujinta 2021-06-10
 2020 m. visuotinis LAR narių susirinkimas perkeliamas iš 2020 m. gruodžio 18 d. Susirinkimas bus sušauktas per 45 kalendorines dienas po LR Vyriausybės draudimo organizuoti masinius renginius, kuriuose dalyvauja iki 350 asmenų, panaikinimo

 
 
Copyright © 2009 LIETUVOS AUDITORIŲ RŪMAI.
Visos teisės saugomos.