Prisijungimo vardas:   Slaptažodis:         Prisiminti mane  

Palanga 2022 m.


Palanga

2022 m. rugsėjo mėn.

Kursų dataI ar II dalisKursų temaKursų trukmėLektoriusVieta
2022-09-07
trečiadienis
9:00-16:30
 IAudito kokybės kontrolė: pasikeitimai ir peržiūrų praktiniai aspektai

Kursų metu bus aptariami 1 TKKS ir kitų  TAS pokyčiai, kiek tai gali įtakoti reikalavimus audito kokybei,  pasikeitimus Peržiūros tvarkoje. Praktiniai pavyzdžiai apie peržiūrų metu dažniausiai nustatytus trūkumus.

 8 Nijolė Zibalienė viešbutis "Gabija",
Vytauto g. 40, Palanga
2022-09-08
ketvirtadienis
9:00-12:15
 IIšvada dėl teisinių ir priežiūros reikalavimų (250, 705 TAS) 4 Jolanta Dalia Staliūnienė viešbutis "Gabija",
Vytauto g. 40, Palanga
2022-09-08
ketvirtadienis
9:00-12:15
IPakeitimų pristatymas: 315 TAS (persvarstytas 2019) ir susijusių kitų TAS 4 Jolanta Dalia Staliūnienė viešbutis "Gabija",
Vytauto g. 40, Palanga


LAR prezidiumas 2014 m. balandžio 14 d. posėdžio Nr. 7 metu priėmė nutarimą atsisakyti kvalifikacijos kėlimo kursų medžiagos spausdinimo, suteikiant galimybę kursų dalyviams gauti medžiagą elektroninėmis priemonėmis. 


ATKREIPIAME DĖMESĮ:

Auditorius per 2020-2022 metus privalo išklausyti:

ne mažiau kaip 120 akademinių valandų auditorių kursų, iš kurių ne mažiau kaip 48 akademines valandas (40 proc. visų akademinių valandų) privaloma išklausyti iš LAR narių kvalifikacijos kėlimo programos I dalies;
- iš 120 valandų įskaitant temas korupcijos, užsienio pareigūnų papirkimo sudarant tarptautinius sandorius, pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos klausimais;
- jeigu auditorius teikia užtikrinimo ir kitas susijusias paslaugasatlieka reguliuojamosios veiklos ataskaitų patikrą ir (arba) reguliavimo apskaitos sistemos patikrą, – įskaitant temas ir dėl profesinių standartų ir jų taikymo.

 
Iki pasimatymo Palangoje!
_____________________________________________________________________________

Registracija į auditorių kvalifikacijos kėlimo kursus vyks prisijungus prie LAR interneto svetainės su prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Primename, kad kiekvienas auditorius į kursus turi registruotis individualiai, su savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu. 
Registracija: pasirinkti skirtuką „AUDITORIAMS/AUDITO ĮMONĖMS“ ir pasirinkti meniu punktą „Kvalifikacijos kėlimas“ ir punktą „Registracija į kvalifikacijos kėlimo kursus“. Sėkmingai baigus registraciją sistema suformuoja sąskaitą išankstiniam apmokėjimui. Meniu punkte "Pasirinktos temos" galite bet kada matyti temas, į kurias esate užsiregistravę ir koreguoti registraciją į kursus, o meniu punkte "Išklausytos temos" rasite informaciją apie išklausytas valandas ne tik einamaisiais, bet ir ankstesniais metais. 
____________________________________________________________________________________________________
Informacija atnaujinta 2022-06-16 
 
Copyright © 2009 LIETUVOS AUDITORIŲ RŪMAI.
Visos teisės saugomos.