SVARBU!!! Registruotis į mokomuosius renginius kiekvienas auditorius ir/ar auditoriaus padėjėjas turi individualiai – naudojantis savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu.

Sukurta nauja programa suteikia galimybę atsispausdinti sąskaitą išankstiniam apmokėjimui, koreguoti ir/ar anuliuoti registraciją, peržiūrėti temų, į kurias užsiregistravote sąrašą, išklausytų temų sąrašą bei valandų skaičių.

Atkreipiame dėmesį, kad registracija į mokymus ir kursus nutraukiama likus 3 darbo dienoms iki jų pradžios.

Sėdimų vietų salėje, vaišės kavos pertraukėlių metu bei dalomoji medžiaga užsakoma pagal užsiregistravusių programoje dalyvių skaičių.

Užsiregistravęs į LAR organizuojamus kursus, mokymus ar seminarus atestuotas auditorius ar auditoriaus padėjėjas už juos sumoka iki jų pradžios į LAR atsiskaitomąją sąskaitą banke.

Užsiregistravęs į LAR organizuojamus kursus, mokymus ar seminarus ir juose nedalyvavęs atestuotas auditorius ar auditoriaus padėjėjas sumoka LAR 50 proc. atitinkamo kurso, mokymo ar seminaro kainos mokestį, skirtą kurso, mokymo ar seminaro organizavimo sąnaudoms padengti.

Dalyvavimas kursuose, mokymuose ar seminaruose yra patvirtinamas dalyvio parašu dalyvių sąraše, į kurį yra įtraukiami visi asmenys, užsiregistravę į atitinkamos temos ir dienos mokymus LAR interneto tinklalapyje.