Lietuvos auditorių rūmų vasaros konferencija
 

Audito profesijos ateitis: ilgalaikė vizija ir trumpalaikiai iššūkiai
 

2015 m. birželio 12 d.
Palanga

Vieta: viešbutis „Gabija“, Vytauto g. 40, Palanga.
Konferencijos pradžia 10  val. (registracijos pradžia 9 val.)

Preliminari konferencijos darbotvarkė
.  

Konferencijos pranešimai

Registracijos į konferenciją metu prašome pateikti savo siūlomas temas diskusijoms – konferencijos metu bus skirtas laikas aptarti ir išdiskutuoti auditoriams aktualiausius klausimus.  

2015 m. LAR vasaros konferencijoje LR finansų ministerijos atstovas pristatys 2014 m. priimtų Audito direktyvos ir Reglamento įgyvendinimo aspektus Lietuvoje, Estijos ir Latvijos auditorių asociacijų atstovai pristatys, kaip minėti ES teisės aktai planuojami įgyvendinti šiose šalyse.  

Audito ir apskaitos tarnybos direktorius apžvelgs 2014 m. priimtos Apskaitos direktyvos svarbiausius dalykus, LAR atstovas aptars 2015 m. balandžio mėn. patvirtintą Atlikto audito kokybės peržiūros metodiką.  

Konferencijoje pranešimą taip pat skaitys Kauno technologijos universiteto doktorantė, auditoriams bus pristatyta aktuali ir įdomi tema  - audito įmonių kompetencijos komunikacija, po pranešimo lektorė kvies norinčius dalyvauti focus grupių diskusijose minėta tema.  

Konferencijos pramogos  

Po konferencijos pranešimų organizuojama ekskursija į Palangos gintaro muziejų. Ekskursijos metu gidai pristatys gintaro istoriją, muziejaus atsiradimo istoriją, papasakos apie muziejuje esančias ekspozicijas.  

Įėjimas į muziejų mokamas (2,32 € (8,01 Lt) mokama atvykus). Pageidaujančių dalyvauti ekskursijoje, prašome tai pažymėti registruojantis į LAR konferenciją.  

Po ekskursijos į Palangos gintaro muziejų 19 val. vakaras bus pratęstas viešbučio „Gabija“ restorane (Vytauto g. 40, Palanga). Kaip visuomet konferencijos dalyvių sotumu rūpinsis viešbučio „Gabija“ virtuvės šefas.  

Po vakarienės sveikatos ir energijos pasisemti pasiūlys JUOKO JOGOS trenerė Kristina Laučienė. Didelių pastangų iš Jūsų reikalaujama nebus, svarbiausia – juoktis.    

Vakarienėje laukiami ir auditorių ar auditorių padėjėjų artimieji, draugai ir pažįstami.  

Vakarui siūlome rinktis patogią aprangą ir avalynę.  

Atkreipiame dėmesį, kad 2015 m. balandžio 20 d. Prezidiumo posėdyje buvo nutarta auditoriams, dalyvavusiems LAR vasaros konferencijoje "Audito profesijos ateitis: ilgalaikė vizija ir trumpalaikiai iššūkiai", įskaityti 4 ak. val. į 2015 m. auditorių kursų valandų skaičių.  

Konferencijos kainos:
 
·  Konferencijos dalyvio mokestis – 50 € (172,64 Lt) plius PVM (60,50 € (208,89 Lt));
·  Palangos gintaro muziejus – 2,32 € (8,01 Lt) (mokama atvykus į muziejų);
·  Šventinė vakarienė – 35 € (120,85 Lt) plius PVM (42,35 € (146,23 Lt));
·  Konferencijos dalyvio mokestis ir šventinė vakarienė – 80 € (276,22 Lt) plius PVM (96,8 € (334,23 Lt)).

Apmokėjimas už konferenciją.
 

Mokestis už konferenciją turi būti pervedamas ir įskaitytas į LAR sąskaitas ne vėliau kaip iki 2015 m. birželio 8 d. Dalyvis, sumokėjęs mokestį ir nusprendęs nedalyvauti konferencijoje, apie tai privalo raštu informuoti LAR ne vėliau kaip iki birželio 8 d. Šiuo atveju sumokėtas mokestis už konferenciją dalyviui grąžinamas. Nurodytu laiku nepranešus ir neatvykus į konferenciją, grąžinama 50 (penkiasdešimt) procentų sumokėtos sumos.  

Apgyvendinimas.  

Viešbutis "Gabija" LAR konferencijos dalyviams siūlo ypatingas apgyvendinimo kainas:
·  Standartinis dvivietis kambarys už 70 € (241,70 Lt) / 1 naktis,
·  Standartinis vienvietis kambarys už 65 € (224,43 Lt) / 1 naktis.  

Registracijos metu informuokite, kad esate LAR konferencijos dalyvis.  

Viešbutis „Gabija“ informuoja, kad iš birželio 13 d. į birželio 14 d. viešbutyje vietų nėra. Kitos nakvynės Palangoje galimybės: http://www.priejuros.lt; http://www.booking.com.

Registracija  

Norėdami užsiregistruoti į LAR vasaros konferenciją, www.lar.lt interneto svetainėje suveskite savo prisijungimo vardą ir slaptažodį, tuomet registruokitės šiuo adresu https://lar.lt/www/new/reg/index.php?action=reg&grupe=konf&id=11 arba www.lar.lt, meniu punkte „Auditoriams/audito įmonėms“ → „Kvalifikacijos kėlimas“ → „Registracija į kvalifikacijos kėlimo kursus“ → „Konferencijos“ → „Audito profesijos ateitis: ilgalaikė vizija ir trumpalaikiai iššūkiai“.

Atkreipiame dėmesį, kad 2015 m. birželio 8 d. - paskutinė registracijos ir registracijos tikslinimo diena.